Category Archives: Kale Kilit

24 Saat Anahtarcı & Çilingir Hizmeti

Nişantaşı Çilingir olarak 7/ 24 Çilingir hizmeti sunmaktayız. Kapıdamı kaldınız evinizmi soyuldu ? hiç dert etmeyiniz. Size bu hizmeti 24 saat verebilecek bir anahtarcınız var. Bütün sorunlarınız için 4440193 aramanız yeterlidir.

çilingir

Türkiye ve Kıbrıs genelinde 444 0 193 çilingir merkezi ürün kategorileri kilit çilingir hizmetleri ahşap mobilyalar için emniyet kilidi hırsız alarm sistemleri iç ortam hırsız önlemesistemleri otomobil anahtarları anahtar onarım giriş güçlendirme işlemleriyle 7/24 hizmetinizde. Nişantaşı Çilingir’in Çalışma prensibimiz merkezi sistem olup çağrı merkezi numaramız 4440193 ′tür. Türkiyenin her yerine toplam 800 şubemiz ile 7/24 Saat acil çilingir ve teknik servis hizmeti sunmatayız.

İto, Daf, Ve Hok kilit teknik servisi olduğumuzu belirtir garantili kilit ve kapı materyalerinizin tamiri ve değişimi tarafimizdan yapılır.

Garanti kuralları: kilide bizden başkası mudahale etmeyecek kilide yağ veya benzeri sıvılar dökülmeyecek ve arza anında hemen bildirilecek numramız 4440193 olup çağrı merkezimizdeki coolcenterlere kapı ile alaklı arzayı ve kilit markanızı ne zaman takıldıgını söyledikten sonra arızaya göre ya randevu verilecektir yada kapıda kalma durumlarinda 25 dakıka içinde kapınıza mudahale uygulanacaktir.